Відбулась онлайн-зустріч на тему: «Від сегрегації до інклюзії»

Дошкільна освіта є важливим етапом для цілісного розвитку дитини.

Завдяки знанням, які діти отримують в дошкільних закладах, вдома чи індивідуально навчаючись з педагогом, в них формуються основи соціальної адаптації, потреба у реалізації творчих здібностей, позитивне ставлення до праці, правильна система цінностей

Сьогодні, за ініціативи управління Державної служби якості освіти у Львівській області, за участі керівників, вихователів-методистів, педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Львівського району, відбулась онлайн-зустріч на тему: «Від сегрегації до інклюзії».

Понад п’ятдесят учасників заходу отримали інформацію щодо організації інклюзивного навчання в дошкільній освіті та розглянули питання формування інклюзивного, безпечного, розвиваючого та мотивуючого освітнього простору.