Соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей

3 листопада Верховна Рада України Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №8081 про внесення зміни до пункту 18 статті 10-1 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей” щодо надання військовим відпусток під час воєнного стану.

330 народних обранців підтримали надання військовослужбовцям відпусток під час воєнного стану.

Проєкт закону передбачає можливості надання українським військовим під час дєвоєнного стану відпустки зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця є відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець.

Наступного разу депутати зберуться, аби підтримати законопроєкт у другому читанні.