Відбулась робоча нарада щодо створення класів безпеки у освітніх закладах району

Створення безпечного освітнього середовища є одним із головних пріоритетів держави в умовах дії воєнного стану в Україні.

Адже формування у дітей культури безпечної поведінки є важливим чинником збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу.

Відтак, спільно з Львівським районним управлінням ГУ ДСНС України у Львівській області обговорили питання створення та функціонування класів безпеки (інтерактивні класи, технічне оснащення яких дозволяє забезпечити освітній процес та постійну активну взаємодію всіх його учасників), а також дружин юних рятівників-пожежних у закладах освіти Львівського району. Зокрема, напрацьовано алгоритм дій у 2023 році.

Зважаючи на те, що культура застосування заходів пожежної безпеки закладається з дитинства, процес буде направлено на вивчення основних вимог пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в цілому.