Вручено ключі від квартири юнаку з категорії дітей-сиріт с. Лавриків

Сьогодні, 11 лютого 2022 року  вручено ключі, право власності на квартиру та подарунки особі з числа дітей-сиріт Кулеші Андрію Володимировичу, жителю с. Лавриків. З нагоди такої важливої події у житті Андрія його привітали  голова  Львівської райдержадміністрації  Христина Замула, начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир  Лис та голова Добросинсько-Магерівської територіальної громади  Микола Сало.

Квартира придбана завдяки реалізації Регіональної районної програм забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області. З обласного бюджету виділено 373 тис. 220 грн., з районного бюджету – 200000 тис. грн., кошти мецената – 96 тис. 780 грн.

Квартира знаходиться на 4 поверсі 5-ти поверхового новозбудованого будинку. В квартирі наявні всі комунікації.

Христина Петрівна також подякувала родині, яка зуміла згуртуватись, добре виховати дітей та допомогти у придбанні житла. У свою чергу Кулеша Андрій подякував усім хто долучився до придбання квартири.

Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа є одним з пріоритених завдань в системі соціального захисту дітей.