Відбулась сесія з планування та створення обласного Плану дій з протидії торгівлі людьми на 2023-2025 роки у Львівській області

Днями, у межах проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми», відбулась дводенна сесія зі стратегічного планування та створення обласного Плану дій з протидії торгівлі людьми на 2023-2025 роки у Львівській області.

Участь у заходів взяла головний спеціаліст відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Львівської РДА Марія Мигаль.

Учасники ознайомилися з новою Державною соціальною програмою протидії торгівлі людьми на 2023-2025 рр., яку КМУ затвердив у червні цього року, та активно напрацьовували обласний план заходів з протидії торгівлі людьми.

У кожного свій досвід, думки та бачення. І такий формат – це найкращий варіант вдосконалення отриманих знань, можливість скористатися досвідом своїх колег, а також спільно працювати над пошуком ідей щодо покращення роботи Національного механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема на районному рівні.

Організатори: ГО «Центр «Жіночі перспективи» спільно з департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Агентства США з міжнародного розвитку.