Відбулося 2-ге пленарне засідання 7-ої чергової сесії Львівської районної ради VIII скликання

Сьогодні, 28 жовтня, відбулось 2-е пленарне засідання 7-ї чергової сесії Львівської райради.

Розглянуто питання щодо виділення фінансування на розвиток територіальних громад району, шляхом внесення змін та доповнень до рішення сесії Львівської районної ради №31 від 30.12.2020 «Про районний бюджет Львівського району на 2021 рік» та до Програми підтримки розвитку територій Львівського району на 2021 рік, затвердженої рішенням Львівської районної ради від 25.06.2021 №106. Також сьогоднішнім рішенням затверджено Програму підтримки органів виконавчої влади Львівського району на 2021 рік.
Під час засідання заслухано інформацію Львівського районного управління поліції №2 про стан боротьби із злочинністю на території Львівського району Львівської області.