Відбулася нарада з керівниками відділів освіти Львівського району

Менше ніж за місяць стартує новий 2023/2024 навчальний рік – підготовка до нього у територіальних громадах активно триває. Організаційних питань виникає чимало, тож про основні завдання галузі освіти Львівщини на новий навчальний рік йшлося сьогодні, 9 серпня, під час наради з керівниками відділів освіти громад Львівського району, яка відбулася у місті Бібрка.

Бібрська громада Бібрська міська рада поділилась успіхами та шляхами вирішення проблемних питань. Учасники обмінювались своїм досвідом, обговорювали перспективи освітньої галузі. Представники Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області звернули увагу на обстеження закладів освіти на предмет готовності навчальних закладів до навчального процесу.

Ще однією темою наради було військово-патріотичне виховання учнів у Рекреаційному центрі «Збійник» Рекреаційний центр Збійник. Такий центр чудовий приклад для корисного проведення часу дітей: мандрівки, майстерки, чаювання, веселощі та неймовірні ватри. А ще – вчитися слухати та чути, підтримувати та довіряти, працювати в команді та брати відповідальність на себе.

Зазначимо, пріоритетними питаннями нового навчального року залишаються питання створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти, а саме укриття, запасні виходи, здійснення заходів щодо мінної безпеки (інформування учнів, спільні заходи із залученням ДСНС), забезпечення комфортних умов для учасників освітнього процесу й поліпшення якості освітньої діяльності закладів освіти.