Львівська РВА продовжує налагоджувати співпрацю із містом Любачів щодо реалізації спільних проєктів

09 серпня начальниця Львівської РВА Христина Замула відвідала місто Любачів на запрошення польської сторони. Мета візиту -продовження співпраці щодо допомоги у відбудові та розвитку громад Львівського району.

За словами очільниці Львівського району, під час зустрічі із польськими партнерами обговорили те, як країна Європейського Союзу може ще більше долучитись до подолання економічних та інфраструктурних наслідків повномасштабного вторгнення росії в Україну, фінансово підтримати наших громадян і надати необхідне забезпечення українським шукачам притулку за кордоном.

“Вдячні, що кожен наш візит у Польщу має результатом конкретні кроки щодо співпраці із громадами та ефективної підтримки України!”, – підсумувала Христина Замула.