Метою дитячого будинку сімейного типу є створення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме сім’я виконує головне завдання — забезпечує матеріальні та педагогічні умови для духовного, інтелектуального й фізичного розвитку юного покоління, виховує почуття патріотизму та любові до своєї країни.
Сьогодні під час чергового засідання комісії розглянуто заяву сім’ї з смт Великий Любінь щодо виведення дитини з числа вихованців дитячого будинку сімейного типу. Хлопець вступив на навчання до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Ще більше новин:
У Львівській РДА вручили державні нагороди родичам 20 захисників України
єРобота: Гранти від держави на відкриття чи розвиток бізнесу
Триває реконструкція двох навчальних закладів Підберізцівської громади
Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
У Жовківській громаді відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Роману Голодовському
Львівська районна військова адміністрації інформує про правила поведінки у разі оголошення повітряно...