Відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб

7 червня відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність , суверенітет та територіальну цілісність України, членів їх сімей, а також осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

Присутні розглянули ряд питань, зокрема: 1) про перерахунок розміру грошової компенсації на придбання житла, призначеної відповідно до постанови КМУ від 19.10.2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» у зв’язку із зміною показника опосередкованої вартості спорудження житла у Львівській області; 2) про перерахунок розміру грошової компенсації на придбання житла, призначеної відповідно до постанови КМУ від 18.04.2018 року № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» у зв’язку із зміною показника опосередкованої вартості спорудження житла у Львівській області; 3) про перерахунок розміру грошової компенсації на придбання житла, призначеної відповідно до постанови КМУ від 28.03.2018 року № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» у зв’язку із зміною показника опосередкованої вартості спорудження житла у Львівській області. За результатами засідання комісії, ухвалено відповідні рішення.