Відбулось засідання районної комісії ТЕБ і НС

Для запобігання виникненню пожеж, травм чи загибелі людей необхідно вживати профілактичні та превентивні заходи. Особливо якщо це стосується освітніх закладів. Сьогоднішнє засідання районної комісії ТЕБ і НС, за участі голів територіальних громад району, відбулось стосовно пожежної безпеки.

Під час засідання вирішено:
▪️затвердити «Розрахунок перспективної мережі пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони на території Львівського району Львівської області»;
▪️балансоутримувачам розробити та затвердити план заходів щодо належного утримання джерел протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів);
▪️посилити роботу навчальних закладів з питань пожежної безпеки та вжити вичерпних заходів щодо недопущення випадків виникнення пожеж на об’єктах освіти;
▪️посилити роботу з питань пожежної безпеки на об’єктах задіяних до жнивної кампанії та вжити вичерпних заходів щодо недопущення випадків виникнення пожеж,
▪️затвердити перелік потенційно-небезпечних об’єктів (ПНО) на 2022 рік;
▪️затвердити перелік підкласів та груп надзвичайних ситуацій, виникнення яких є ймовірним на території Львівського району.
За підсумками засідання наголошено головам громад на необхідності та важливості вакцинації, особливо освітян та медиків. Питання імунізації є першочерговим та нагальним для усіх керівників. Імунізація – єдиний дієвий спосіб побороти пандемію!
Вакцинуйтесь! Бережіть себе та близьких вам людей!