На спортивно-стрілецькому комплексі «Карабін» сьогодні відбувся перший Кубок оперативного резерву Збройних Сил України з прикладної стрільби карабіном. Захід присвячений Дню Захисників та Захисниць України.
Змагання проходили в особистому та командному заліках. Участь взяли 40 представників оперативного резерву десантно-штурмових військ, сил спеціальних операцій, військово-морських сил та сухопутних військ. Військовослужбовцям необхідно було пройти 8 різноманітних вправ, зробивши при цьому близько 120 пострілів.
Також, у межах змагань, школярів територіальних громад Львівського району та гостей заходу ознайомили із сучасними зразками озброєння, військової техніки, засобів десантування та зв’язку Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Ще більше новин:
Громадяни України мають можливість замовити дублікати документів на порталі Дія
У селі Давидів незабаром буде сучасний плавальний басейн
Завершено реєстрацію документів для проходження національного мультипредметного тесту
Робоча поїздка голови Львівської РВА Христини Замули у Зимноводівську громаду
Підприємства, які переїхали на Львівщину із зон бойових дій, отримають вдвічі більшу суму безповорот...
Безнадійний податковий борг: списання у період дії воєнного стану