Кубок оперативного резерву ЗСУ з прикладної стрільби: десантники здобули перемогу

На спортивно-стрілецькому комплексі «Карабін» сьогодні відбувся перший Кубок оперативного резерву Збройних Сил України з прикладної стрільби карабіном. Захід присвячений Дню Захисників та Захисниць України.

Змагання проходили в особистому та командному заліках. Участь взяли 40 представників оперативного резерву десантно-штурмових військ, сил спеціальних операцій, військово-морських сил та сухопутних військ. Військовослужбовцям необхідно було пройти 8 різноманітних вправ, зробивши при цьому близько 120 пострілів.
Також, у межах змагань, школярів територіальних громад Львівського району та гостей заходу ознайомили із сучасними зразками озброєння, військової техніки, засобів десантування та зв’язку Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Спортивний Клуб Карабін