Відбулось засідання районної комісії з інвентаризації

З метою чіткого обліку водних та лісових ресурсів, а також об’єктів державної та комунальної власності, в територіальних громадах району відбувається процес інвентаризації. Це у свою чергу дозволить ефективно ними управляти та забезпечить  наповнення місцевих бюджетів.

Вчора відбулось засідання районної комісії з інвентаризації за участі голів територіальних громад, представників басейнового управлiння водних pecypciв рiчок Захiдного Бугу та Сяну та підприємств лісових господарств району.

Заслухано інформацію щодо стану робіт з інвентаризації земель водного фонду, лісових ресурсів та об’єктів державної і комунальної власності на територіях громад району.

Також розглянуто результати роботи комісії протягом вересня-жовтня 2021 року. Дано відповідні доручення.