1 жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на військову строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Під час сьогоднішньої наради розглянуто стан виконання призову на території району.
Зокрема, заслухано інформацію представників районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки стосовно відбору призовників для проходження строкової військової служби, оповіщення призовників, медичного огляду та їхнього проходження районних призовних комісій.
Також обговорено низку проблемних питань у призовній кампанії та шляхи їх вирішення. Відтак, наголошено на необхідності посилити співпрацю між територіальними центрами комплектування, органами Нацполіції та місцевого самоврядування.
На цей час, виконання планових показників з призову громадян на строкову військову службу є пріоритетним державним завданням, яке необхідно виконати у встановлені терміни та в повному обсязі.
Ще більше новин:
В яких випадках декларант має право подати нову звітну одноразову (спеціальну) добровільну деклараці...
1 червня - Міжнародний день захисту дітей
Фонд Держмолодьжитло відібрав на одинадцятому етапі чергові 500 родин-учасників програми «Житлові пр...
На Львівщині триває проєкт Почуй Лікаря
Зміни щодо декомунізації обліку архівних документів
У громадах району працюють консультативно-координаційні центри для допомоги ВПО