Відбулась районна нарада щодо осінньої призовної кампанії

1 жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на військову строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Під час сьогоднішньої наради розглянуто стан виконання призову на території району.

Зокрема, заслухано інформацію представників районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки стосовно відбору призовників для проходження строкової військової служби, оповіщення призовників, медичного огляду та їхнього проходження районних призовних комісій.
Також обговорено низку проблемних питань у призовній кампанії та шляхи їх вирішення. Відтак, наголошено на необхідності посилити співпрацю між територіальними центрами комплектування, органами Нацполіції та місцевого самоврядування.

На цей час, виконання планових показників з призову громадян на строкову військову службу є пріоритетним державним завданням, яке необхідно виконати у встановлені терміни та в повному обсязі.