4 громади Львівського району стали переможцями конкурсу в межах програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні»

Зокрема, серед переможців – Жовківська, Оброшинська, Підберізцівська, Пустомитівська громади.

Загалом підтримали 14 проєктів у 9 громадах Львівської області на загальну сум понад 323 млн гривень.

Такий конкурсний відбір проводило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Відповідно до умов програми ці громади отримають позику Європейського інвестиційного банку терміном до 20 років з пільговим періодом 5 років. Це дасть можливість реалізувати проєкти з термомодернізації будівель соціальної інфраструктури (школи, садочки, медичні заклади тощо), що в свою чергу забезпечить економію енергоресурсів та зменшить експлуатаційні витрати.

Після погодження Мінінфраструктури громади мають здійснити ще ряд кроків:

– у найкоротший термін надати затверджену проєктну документацію з урахуванням зауважень представників Групи управління та підтримки програми;

– надати Мінфіну пакет документів відповідно до п.6 постанови КМУ від 16.02.2011 №110 «Про затвердження Порядку здійснення місцевих запозичень» (зі змінами) з метою отримання погодження обсягів та умов запозичень (затверджується наказом Мінфіну);

– укласти трьохсторонню угоду про місцеві запозичення між Мінінфраструктури, Мінфіном та фінансовим управлінням органу місцевого самоврядування.