Відбулося засідання Колегії Львівської РВА

Стабільне фінансування бюджетних установ, підтримка закладів освіти та забезпечення опалювального сезону: про основне сьогодні йшлося під час засідання Колегії Львівської РВА під головуванням начальниці РВА Христини Замули.

Під час засідання зазначено про пріоритети щодо виконання бюджету – забезпечити безперебійне і повне фінансове забезпечення бюджетних закладів у громадах. Зокрема – шкіл.

“Згідно із даними Львівської РВА, у районі є 227 закладів загальної середньої освіти, які у новому навчальному році працюватимуть за різними формами навчання. Школи перевірили відповідні комісії і впевнилися, що там наявні безпечні укриття та виконано усі необхідні умови для початку навчального процесу. Частину робіт на захисних спорудах завершать до кінця 2023 року”, -зазначила Х. Замула.

Також у травні громади подали 15 проєктів на фінансування.

У результаті відібрали 6 проєктів із 5 громад: Жовківської, Бібрської, Городоцької, Куликівської та Рава-Руської. Вони отримають загалом понад 5 млн гривень.

Ще 7 проєктів громади подали на фінансування із обласного бюджету у межах програми «Безпечна Львівщина». На них передбачено майже 20 млн гривень.

Щодо опалюваного сезону, то на енергетичних обʼєктах району завершують підготовчі роботи та забезпечення на випадок екстрених ситуацій.