k2FtbBdWr1

Відбулись урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці ухвалення Конституції України

Сьогодні, 28 червня, у Львові відбулись урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці ухвалення Конституції України. За участі представників влади та громадськості відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника українському політику, провіднику українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х – 90-х років, Герою України В.Чорноволу та виконано Державний Гімн України.

Учасники заходу пройшлися вулицями міста до площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку. Відтак, до пам’ятника Кобзареві поклали квіти та відбулись урочистості.

Перед присутніми виступив оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. «Конституція держави акумулює основні соціальні, правові, економічні та культурні ідеї всього суспільства. Вона фіксує рівень досягнутий рівень розвитку суспільства, а також визначає основні цілі та завдання на майбутнє. Основний закон є ефективним інструментом забезпечення демократії в Україні, виступає своєрідним охоронцем самобутності нації, забезпечує незалежність розвитку країни та необхідність утвердитись серед європейських народів», – зазначила голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.