28 червня – День Конституції України!

25 років тому, «усвідомлюючи при цьому свою відповідальність перед Богом та власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями», Верховна Рада України прийняла та затвердила основний Закон нашої держави – Конституцію України.
Основоположний Закон – це завжди про непорушне право, суверенітет та територіальну цілісність, державний лад, правосуддя, гарантії прав та свобод людини і громадянина.

Сьогодні складно уявити ґрунтовні державотворчі процеси, розвиток демократичної, соціальної, правової держави без прийнятого у встановленому порядку і функціонуючого Основного закону.
Для побудови та збереження державності Конституція – справді ефективний механізм регулювання суспільних відносин всіх рівнів та у різні періоди. Поряд з державним прапором, гербом, гімном – Конституцію можливо розглядати в якості особливого правового символу України.
Тож нехай демократичні засади, які закріплені у Конституції України, щоденно втілюються у наше життя. Зичу вам добра та миру, успіхів та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України! Нехай майбутнє буде світлим для усіх нас та нашої країни!
З Днем Конституції України!