Відбувся вебінар про ведення страхового фонду документації для представників територіальних громад

29 лютого 2024 року за ініціативи Державної архівної служби України на платформі Асоціації міст України проведено вебінар з представниками органів місцевого самоврядування на тему: «Регіональний страховий фонд документації, як складова забезпечення стійкості територіальних громад до кризових ситуацій». Метою заходу був розгляд актуальних питань створення, ведення та використання регіонального страхового фонду документації та повноважень органів місцевого самоврядування у цій сфері.

У вітальному слові до учасників вебінару Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов наголосив на особливій актуальності питань збереження важливої документації в умовах воєнного стану.
Модераторами вебінару виступили представники Асоціації міст України. Перший заступник Голови Укрдержархіву Тетяна Шевченко проінформувала про правові аспекти діяльності територіальних громад при створенні страхового фонду документації. Директор департаменту страхового фонду документації Андрій Меленець, як ведучий вебінару, представив матеріали щодо особливостей створення, ведення та використання регіонального страхового фонду документації.
У заході взяли участь майже 300 територіальних громад. Вебінар дозволив ознайомити представників органів місцевого самоврядування із процесами створення регіонального страхового фонду документації та надати фахові відповіді на питання, що виникаю під час здійснення роботи в цьому напрямі.