Відбувся І фестиваль-конкурс вертепів Львівського району

Неможливо уявити різдвяні свята без колядок та вертепу. Багато людей очікують на прихід вертепу, який від хати до хати прославляє новонародженого у Вифлеємі Ісуса Христа. Адже через це театралізоване дійство ми можемо розуміти повчання про сенс життя.

Сьогодні у Львівському палаці мистецтв відбувся І фестиваль-конкурс вертепів району «Небо і Земля нині торжествують». Святкове дійство поєднало в собі автентичний національний характер, стародавні традиції та сучасне забарвлення. Аматорські творчі колективи показали різноманітність звичаїв, костюмів та подарували багато яскравих емоцій.
Фестиваль-конкурс оцінювало журі. Виступи учасників нікого не залишили байдужим.
Участь у конкурсі взяли самобутні колективи територіальних громад Львівського району, зокрема: Новояричівської, Підберізцівської, Городоцької, Пустомитівської та Оброшинської.
Дякуємо ГО РАЗОМ за допомогу в проведенні онлайн-трансляції!