k2FtbBdWr1

З Днем Соборності України!

День Злуки — не тільки велике й світле минуле, це, в першу чергу символ нашого майбутнього, своєрідний підсумок наших дій в утвердженні нашої державності. Особливого значення це набуває сьогодні, коли територіальну цілісність держави доводиться відстоювати зі зброєю в руках.

Сьогодні на Личаківському кладовищі відбулись заходи з нагоди Дня Соборності України. Зокрема, учасники поклали квіти до Меморіалу воїнам Української Галицької Армії та запалили лампадки до могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Д. Вітовського, коменданта Січових Стрільців М. Галущинського, керівника і засновника “ПЛАСТу” О. Тисовського, воїна УГА С. Левицького, а також могили учасника АТО В. Гурняка.
Також вшанували пам’ять Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича та воїнів АТО на полі почесних поховань № 76. Окрім цього, віддали шану українцям на полі почесних поховань № 67.
Відзначення Дня Соборності це не тільки суспільна потреба, але моральний обов’язок кожного з нас зберегти пам’ять про незліченні жертви, принесені українським народом на вівтар незалежності, соборності та територіальної цілісності.