Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

Триває виборчий процес у Комарнівській територіальній громаді. Зокрема, Комарнівська міська територіальна виборча комісія зареєструвала п’ятьох кандидатів на посаду міського голови Комарно: шляхом самовисування зареєстровано чотири кандидати, один – делегований місцевою організацією політичної партії.

За посаду очільника міста змагатимуться:
1. Іваненко Юрій Олександрович, 1989 року народження, самовисування, житель м. Комарно.
2. Іванюк Володимир Володимирович, 1990 року народження, самовисування, житель м. Комарно.
3. Кеньо Катерина Іванівна, 1978 року народження, висунена організацією ПП «ЄС», жителька м. Комарно.
4. Радович Богдан Романович, 1983 року народження, самовисування, житель м. Комарно.
5. Черевичник Ігор Іванович, 1976 року народження, самовисування, житель м. Комарно.
Територіальна громада об’єднує місто Комарно та ще 20 сіл і налічує близько 14 тис. мешканців. Позачергові вибори призначено на 31 жовтня 2021 року.
Нагадуємо, що відділ ведення Державного реєстру виборців запрошує виборців Комарнівської ТГ уточнити свої персональні дані, виборчу адресу, перевірити інформацію про своє включення/невключення або ж скористатися на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця», де кожен зможе перевірити інформацію про себе.