Відновити документи, поселитись на Львівщині: перелік центрів, де надають таку послугу

З початком широкомасштабної війни багато людей стикнулися з проблемою відновлення документів, які могли бути втрачені під час евакуації. Ще більше людей – втратили свій дім.

Пропонуємо вам локації та організації, куди можна звернутися з цими питаннями:

Львівський центр надання допомоги ВПО (ЦНАП, вул. Левицького, 67). Телефон для довідок: 032 25 00 877. Телефон кейс-менеджера: +380 98 837 21 23

Звертатись можна щодо програми фінансування відновлення документів (паспорта громадянина України, свідоцтво про народження відновлення документів про майно). Також можна отримати інформацію щодо ідентифікації особи для виготовлення документів. Цим займається також міграційна служба. У разі необхідності вас скерують до них.

У Координаційний центр при ЛОВА таку допомогу надає БО «Данська рада у справах біженців» та БО «NEEKA».

Зареєструватись на консультацію можна за посиланням⬇️

Центр обліку та нічного перебування бездомних (Львів, вул. Кирилівська, 3а). Телефони для довідок: 032 233 10 49, 032 233 14 79.

Сюди варто звертатись у крайньому випадку – без документів та коштів. Основними завданнями центру є реєстрація відповідно до законодавства бездомних громадян, надання соціально-побутових послуг (забезпечення ліжкомісцем, душем, пральнею тощо), інформаційних та правових послуг, сприяння в працевлаштуванні.