540-й зенітний ракетний Львівський полк імені Івана Виговського безупинно виконує своє важливе завдання – охорона повітряного простору північно-західних кордонів України.![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Сьогодні, 7 травня, на території військової частини А4623 відбулося урочисте відзначення 22-ої річниці з дня присвоєння Львівському зенітному ракетному полку ім. Івана Виговського почесного найменування «Львівський».
Участь у заході взяли заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко, заступник голови міста Кам’янка-Бузька Світлана Замула, заступник Добротвірського селищного голови Ігор Приставський, заступник голови Жовтанецької сільської ради Віталій Шульган , командування та особовий склад військової частини.
Олександр Клименко привітав військовослужбовців 540-го зенітного ракетного Львівського полку імені Івана Виговського, які щодня здійснюють оборону повітряного простору нашої держави, забезпечують мир та спокій українців з висоти. Побажав наснаги, сміливості та незламної віри в перемогу України!
Військовослужбовців відзначили грамотами за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, успіхи у бойовій підготовці, зразкову військову дисципліну та з нагоди 22-ої річниці з дня присвоєння Львівському зенітному ракетному полку ім. Івана Виговського почесного найменування «Львівський».
Ще більше новин:
Всесвітній тиждень знань про мозок триває упродовж 3-го тижня березня
Які доходи з метою подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації вважаються доходами з я...
Стартував новий етап програми доступної іпотеки на житло єОселя
Синоптики попереджають про негоду на Львівщині
Служба у справах дітей Львівської РВА здійснюється облік дітей, які перебувають у складних життєвих ...
У Львівському районі відкрили дитячий будинок сімейного типу