Війна в Україні спричинила масштабну гуманітарну кризу

Мільйони сімей покинули свої домівки у пошуках безпечного місця для своїх дітей, втрачаючи доступ до базових продуктів та послуг.

Для того, щоб повернути їм впевненість і контроль над життям, ЮНІСЕФ спільно з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» створили мультидисциплінарні мобільні команди. Вони надаватимуть комплексну підтримку сім’ям з дітьми, які постраждали від війни.
Які завдання таких мобільних команд?
Оперативно надати вразливим сім’ям необхідну соціально-психологічну допомогу і бути там, де ця допомога необхідна.
Хто входить до кожної команди?
Психолог, соціальний працівник, юрист, медик та водій.
Як відбуваються консультації?
Очні консультації в центрах підтримки переселенців. Отримати консультацію можна дистанційно — телефоном чи через відеозв’язок. Оскільки команда має власне авто, то може виїжджати у найвіддаленіші куточки області, де немає можливостей для отримання послуг.
Які послуги мобільні команди надають?
перша психологічна; допомога та психологічна підтримка;
юридичне консультування
соціальна підтримка та соціальне обслуговування;
медична допомога:
надання гуманітарних наборів та інформаційних матеріалів.
Наразі працюють 50 мобільних команд в 11 областях центру
та заходу України.
Вам або вашим близьким потрібна допомога?
Звертайтеся до мультидисциплінарних мобільних команд за посиланням https://www.unicef.org/ukraine/mobile-teams