В базі даних «Український мартиролог XX ст.» оприлюднено інформацію про 122589  репресованих осіб

Улистопаді база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 1585 постраждалих осіб, у тому числі 475 фотодокументами.

Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів опрацював інформацію Центрального державного архіву громадських об’єднань та україніки та державних архівів Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської та Полтавської областей.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для широкого кола користувачів інформація про 122589  репресованих осіб.

Ознайомитися з даними https://archives.gov.ua/um.php

Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про постраждалих від репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я особи та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали. Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час прес-конференції в Укрінформі.