k2FtbBdWr1

Вісім атлетів Львівщини вирушили на Паралімпійські Ігри

Українські паралімпійці учора, 12 серпня, вирушили у Токіо. На Паралімпійських Іграх тут позмагається понад 4000 атлетів світу, які виступлять у 22 видах спорту. Відкриються ігри 24 серпня, у день 30-річчя незалежності України.

Участь у церемонії проводів національної збірної команди на XVI літні Паралімпійські Ігри взяв президент України Володимир Зеленський.

«Незалежно від результату, я вважаю, що всі ви – вже чемпіони, вже переможці. І всі ці 30 років ви є одними з тих, хто підживлює нашу незалежність і надихає нашу країну ніколи не здаватися. Тож я вам дуже вдячний, як і кожен українець. І я вірю, що ви вкотре підтвердите це в найближчі два тижні в Японії», – зазначив глава держави.

У Паралімпіаді братимуть участь 143 українських атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту. У 5 видах спорту Україну представлятимуть львівські спорстмени. Це фехтувальники на візках Антон Дацко, Андрій Демчук та Наталя Морквич, легкоатлети Роман Павлик та Орися Ільчина, лучники Сергій Атаманенко та Роксолана Дзьоба-Балян, спортсмен з настільного тенісу Віктор Дідух. Детальніше про них читайте згодом на сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Зауважимо, за всі роки на літніх та зимових іграх паралімпійська збірна України здобула 374 медалі.

Spread the love