k2FtbBdWr1

Внаслідок повномасштабної війни росії проти України, багато підприємців опинилися у скрутному становищі. Деякі з них були змушені частково або повністю припинити свою діяльність, деякі переїхали в інші регіони

Тому Фонд державного майна була створив платформу «Оренда. Допомога» для можливості усім охочим підтримати український малий та середній бізнес в умовах війни.

Це платформа, на якій орендарі державного майна можуть зареєструвати заявку на отримання грошової допомоги від донорів та надати аргументацію в потребі такої підтримки.

Завдання проекту – це підтримка українських підприємців, які орендують державне майно. Кожен, хто має добру волю надати підтримку українському бізнесу, може профінансувати сплату частки орендної плати таких підприємців. Така фінансова підтримка має допомогти підприємцям адаптуватися до нових умов, продовжити діяльність та зберегти робочі місця.

Що потрібно зробити для отримання допомоги ?

• Необхідно надіслати заяву за посиланням orenda.gov.ua у якій заповнити всі обов’язкові поля та, за бажання, зазначити додаткову інформацію, яка спонукатиме донорів допомогти саме Вам.

Хто може скористатися такою підтримкою?

• Бенефіціарами можуть бути українські підприємці, орендарі держмайна, які потребують підтримки.

Донорами можуть стати фізичні та юридичні особи, які виявили бажання надати допомогу українському бізнесу в умовах війни.

Що робити у випадку виникнення додаткових запитань?

• З додатковими запитаннями донор може зв’язатися безпосередньо з обраним орендарем та запросити додаткову інформацію для ухвалення остаточного рішення про підтримку.

Посилання на ресурс https://orenda.gov.ua/orenda-dopomoha/