Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках ситуація не змінилася. До 11 серпня білоруські та російські військові планують перший етап навчань зі стрільбою.

На Сіверському напрямку були артобстрілу поблизу Сеньківки Чернігівської області.

На Харківському напрямку були обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Уди, Дементіївка, Нове, Питомник, Руські Тишки, Перемога, Верхній Салтів, Старий Салтів, Мосьпанове, Стара Гнилиця, Гусарівка, Коробочкине, П’ятигірське та Шевелівка.

Також на Харківщині російська армія наступала у напрямку Ветеринарне – Уди, але відійшла. Наразі тривають бойові дії на напрямку Байрак – Гусарівка.

На Слов’янському напрямку росія обстріляла райони Великої Комишувахи, Дмитрівки, Карнаухівки, Довгенького, Вірнопілля, Нової Дмитрівки, Богородичного та Долини.

На Краматорському напрямку були здійснював артилерійські обстріли неподалік Сіверська, Григорівки, Верхньокам’янського, Сидорового та Райгородка.

На Бахмутському напрямку окупанти стріляли зі ствольної, реактивної артилерії та танків у районах населених пунктів Костянтинівка, Бахмут, Івано-Дар’ївка, Покровське, Зайцеве, Кодема, Курдюмівка, Бахмутське, Соледар, Яковлівка та Вершина. Також окупанти вдарили з авіації поблизу Спірного, Соледара, Бахмута, Зайцевого і Вершини.

Росіяни намагались штурмувати на напрямках Новолуганське – Спірне, Володимирівка – Яковлівка, Стряпівка – Соледар, але відійшли.

На Авдіївському напрямку зафіксовано обстріли біля Мар’їнки, Авдіївки, Опитного, Пісків, Первомайського, Невельського, Петрівського, Нетайлового та Красногорівки.

росія намагається відновити наступ на напрямку Донецьк – Піски, бойові дії тривають. Крім цього, окупанти наступали в напрямках Мінеральне – Авдіївка та Спартак – Авдіївка, але відійшли.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупанти обстріляли із танків, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Костянтинопольське, Новомихайлівка, Мала Токмачка, Великомихайлівка, Павлівка, Володимирівка, Шевченко, Пречистівка, Велика Новосілка, Бурлацьке, Времівка, Залізничне, Степове, Полтавка, Новосілка, Гуляйполе та Малі Щербаки, а також вдарили з авіації біля Павлівки, Вугледара та Новосілки.

На Південнобузькому напрямку були обстріли із танків, та артилерії різних калібрів вздовж лінії бойового зіткнення та авіадуари поблизу Новогригорівки, Андріївки та Ольгиного.