k2FtbBdWr1

Водостічна система – важливий фактор захисту будинку

Фундамент, вікна, покрівля — одні з найважливіших та найнеобхідніших елементів у кожному будинку. Фундамент витримує всі конструкційні навантаження. Натомість покрівля захищає дім від снігу та дощу. Проте навіть найкращий дах не зможе забезпечити збереження будинку без правильно організованого водовідливу. На будівельному ринку наявні різноманітні водостічні системи, які забезпечують організований збір талих і дощових вод, тим самим допомагаючи уникнути намокання стін та фундаменту.

На що потрібно звернути увагу під час вибору водостічної системи:
• Технічні характеристики: стійкість до зовнішніх чинників, надійність, якість і гарантія герметичності системи.
• Водостічну систему слід підбирати не лише за її ефективністю в експлуатації, а й так, щоб вона візуально підходила до типу покриття. Якщо у вас металеве, то пластикова система може бути в дисгармонії з нею.
• Важливо підібрати водостік за кольором і дизайном, адже правильно підібрана водостічна система підкреслить загальний вигляд усього будинку.
• Який матеріал обрати? Усе залежить від різних чинників, наприклад, температури. Якщо влітку будинок перебуває під палючим сонцем, надайте перевагу металу, адже він краще витримає таке навантаження і збереже свої фізико-механічні властивості.

Унікальність водостічних систем без з’єднувачів виготовлена із сталі у сучасній прямокутній
формі, що дає змогу забезпечити не тільки ефективний процес відведення дощової води, а й естетично привабливий зовнішній вигляд будинку.
Унікальність водостоку — це конструкція ринви, яка кріпиться між собою без використання з’єднувачів, що сприяє високій герметичності. Такий спосіб встановлення ринви гарантує 100% захист від протікання, економію та легкість монтажу. Встановлюється водостічна система зі спеціальним герметиком, який забезпечує швидке та щільне з’єднання, що зумовлює естетичну привабливість системи. Більше того, якість і міцність системи розробники підтверджують 25-
річною гарантією. Система використовується для особняків, житлових будинків та невеликих промислових об’єктів. Кольорова гама виконана у графітовому та чорному кольорі, які вдало поєднуються із сучасною та класичною архітектурою.
Водостічна система зберігає щільне з’єднання ринв, забезпечуючи захист від протікання та спрощення монтажу, адже завдяки монтажному виступу на ринві можна легко і швидко закріпити її за допомогою клею.
До того ж із розвитком сучасної архітектури з’явилася потреба у якісних, надійних водостічних системах, які будуть доступні кожному покупцеві, тому розробники зменшили вартість водостічної системи завдяки зменшеній кількості конструктивних елементів із збереженням експлуатаційних
характеристик.