Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках білоруси організували тренування зі звʼязку, а росіяни продовжують перекидати диверсійно-розвідувальні групи на територію України.

На Сіверському напрямку окупанти обстріляли позиції ЗСУ зі ствольної артилерії. Здійснюють повітряну розвідку у прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей. Працюють ворожі засоби радіоелектронної боротьби.

На Слобожанському напрямку росіяни розпочали бойові дії, щоб утримати зайняті рубежі та завадити наступу ЗСУ.

На Харківському напрямку окупанти обстрілювали Харків та область, а також наступали в напрямку Кочубеївка — Дементіївка, але отримали відсіч і відійшли.

На Словʼянському напрямку ЗСУ знешкодили окупантів, які здійснювали розвідку.

На Донеччині ворог основні зусилля зосереджує на Бахмутському напрямку. Там, щоб витіснити українські підрозділи, окупанти обстрілювали з артилерії райони населених пунктів Кодема, Семигірʼя, Травневе, Виїмка, Берестове, Бахмутське та Опитне. Біля Семигірʼя та Білогорівки завдали авіаударів.

Окупанти наступали в районі західної околиці Берестового, успіху не мали та відійшли. Така ж ситуація на напрямках Володимирівка — Яковлівка та Семигірʼя — Кодема. На напрямках Відродження — Кодема та Доломітне — Семигірʼя українські воїни теж змусили окупантів відійти.

На напрямках Володимирівка — Соледар і Покровське — Бахмут бойові дії тривають.