k2FtbBdWr1

Ворог застосовує тактику маскування під українські війська: як розпізнати окупанта

В Україні триває війна проти російських окупантів. Ворога намагається посіяти паніку та хаос серед населення. Він активно використовує пропаганду в соцмережах, видає себе за українського військовослужбовця та завдає нищівних ударів на інфраструктурі та мирному населенню. Усе заради того, щоб замаскувати свої злочини та підірвати авторитет до наших захисників.  

Читайте також: Мітки на дорогах від окупантів та як розпізнати диверсанта: що робити громадянам

Наприклад, щоб ввести в оману агресор використовує використовує державну символіку України. Українські прапори вивішують на колонах російської військової техніки. Такі випадки трапились у населені пункти: Перемога, Нова Басань Київської області, на автодорозі Красностав – Ніжин Чернігівської області.

Крім того, зафіксовані випадки, коли противник вивішує білий прапор на своїй техніці нібито для того, щоб здатись. Проте після наближення до українських позицій ворог починає відкривати вогонь на ураження.

«Такі дії противника є черговим підлим порушенням норм Міжнародного гуманітарного права», – заявив Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

Важливо: Українцям пояснили, як відрізнити українську техніку від ворожої.

Пам’ятайте, що російські танки мають на собі латинські літери, які позначають звідки і куди прямує техніка. Це можуть бути літери Z – східні сили РФ, V – морська піхота, O – сили з Білорусі.

Якщо ви бачите російські війська та техніку, то повідомте про це негайно! Для цього створили спеціальний офіційний чат-бот @stop_russian_war_bot.