k2FtbBdWr1

«Черги на західному кордоні поступово зменшуються», – заступник голови Львівської ОВА

Потік людей, які бажають перетнути кордон залишається значним, але черги поступово зменшуються.  

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко.

«На пункті пропуску Шегині черга починається з Мостиськ. Загалом у ній близько 1800 автомобілів. На пункті Краковець проїзд через кордон кращий.
Біля воріт пішого переходу скупчень людей на помітно. Черга з авто простягається на 7 кілометрів. На пункті пропуску Рава-Руська біля воріт пішого переходу черга 70-100 чоловік та 10 кілометрова черга з авто», – повідомив заступник.

Загалом за добу на пунктах пропуску Львівської області оформлено на виїзд майже 50 тисяч осіб, а від початку війни – понад 200 тисяч.

«Закликаю людей, які їдуть власним транспортом, робіть зупинку у Львові, щоб не створювати скупчень. Зі свого боку ми надамо вам допомогу. Також звертаюсь до мешканців Львівщини, покинути країну в час війни чи ні – це особиста справа кожного. Однак, якщо у вас не має маленьких дітей,  прошу, не виїжджайте, в області зараз безпечно. Ви потрібні тут, кожен з нас має допомагати ЗСУ. Плетіть сітки, ставайте волонтерами в гуманітарних штабах, готуйте їжу і будьте разом з мільйонами українців на рідній землі», – додав Юрій Бучко.