k2FtbBdWr1

ВПО, які проживають у Перемишлянській, Бібрській та Глинянській громадах, отримали продуктові набори

Днями в офісі підтримки цивільного населення при Львівській РДА в м. Перемишляни провели реєстрацію на отримання продуктових наборів, а також їх видали для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Перемишлянський, Бібрській та Глинянській громадах.

Таку допомогу, вже не вперше, надали представники Єзуїтської служби біженців в Україні. Набори надавалися особам з певних вразливих категорій, зокрема: одиноким батькам, багатодітним сім’ям, особам з інвалідністю та пенсіонерам. Загалом, продуктами забезпечено 93 сім’ї.

Також на минулому тижні вдалося забезпечити ще одну багатодітну сім’ю, з числа ВПО, тимчасовим житлом. Завдяки БО «Право на захист», консультаційному центру та представникам органів місцевого самоврядування, вказану сім’ю було перевезено з м. Львів у прихисток в с. Лопушна Бібрської громади та забезпечено всім необхідним для комфортного проживання.

Нагадуємо, з ініціативи начальника Львівська обласна державна адміністрація Максим Козицький координаційний центр та офіси працюють у кожному районі Львівщини.

Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті https://loda.gov.ua/project/57381

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши КЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська, 1А ;

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27;

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4.

Номер телефону Офісу допомоги Львівського району: 067 471 00 83.

Телефон гарячої лінії 16-84.