k2FtbBdWr1

Всеукраїнський шаховий турнір: на Стрийщині вперше розіграють Кубок сестер Музичук

З нагоди 30-річниці Незалежності України на Львівщині заснували нові спортивні змагання – Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок сестер Музичук». Змагання відбудуться у «Підгорецькому маєтку» на Стрийщині, адже саме у цьому краї народились та зростали видатні українські шахістки.Турнір відбудеться за швейцарською системою в 9 турів за правилами швидких шахів. Контроль часу 10 хвилин + 5 секунд за хід кожному учаснику до закінчення партії з використанням електронних шахових годинників.
Організовує турнір Управління молоді та спорту Львівської ОДА, управління культури, молоді та спорту Стрийської територіальної громади, Львівська обласна організація ВФСТ “Колос”, Львівська обласна шахова федерація, Стрийська районна шахова-шашкова федерація Стрийщини “Ферзь”, Стрийська ДЮСШ сестер Музичук.
«Ми чекаємо понад двісті юних шахістів з восьми областей України. Тішить, що в перший же рік є так багато охочих приїхати позмагатись за Кубок сестер Музичук. Переконаний, що ці змагання стануть традиційними та щороку збиратимуть все більше учасників», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.
Учасники турніру отримають сувенір від Анни та Марії Музичук. Переможці та призери будуть нагороджені кубками, медалями, грамотами та грошовими винагородами.

Spread the love