Упродовж 21-22 липня під керівництвом т.в.о директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександра Харчука провели командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Бориславської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДС ЦЗ) Львівської області.

Вивчали правильність дій органів управління та сил цивільного захисту при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу і особливого періоду та ліквідації їх наслідків.

«В межах навчань розглянули питання щодо діяльності виконавчих органів Бориславської міської територіальної громади при приведенні підпорядкованих сил та засобів цивільного захисту в готовність до дій за призначенням та управління ними в різних режимах функціонування міської ланки. За наданими керівництвом навчання ввідними (проектованими ситуаціями) учасники відпрацювали дії у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, зокрема, пов’язаних з різким погіршенням природних умов, що останнім часом стало актуальним»,-  розповіли у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Особливу увагу під час навчань зосередили на підготовці населення до дій в умовах виникнення стихійного лиха (паводків, буревію, грози), пожеж, аварій на підприємствах і транспорті з викидом небезпечних хімічних речовин та їх розповсюдженням у зону проживання громадян.