k2FtbBdWr1

Всі укриття у Львівському районі повинні функціонувати цілодобово! – із засідання комісії ТЕБ і НС

Сьогодні, 8 червня, відбулося чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС під головуванням голови Львіської РВА Христини Замули.

Пріоритетом обговорення  сьогоднішнього засідання був доступ мешканців Львівського району до сховищ протирадіаційних укриттів та найпростіших укриттів.

«Ми повинні ще раз переконатися у тому, що у всіх громадах району належно функціонує цілодобовий доступ до укриттів, адже розуміємо, що це збільшує шанси на порятунок людей у випадку небезпечної ситуації», – наголосила очільниця Львівської РВА Христина Замула. 

Голова доручила головам сільських, селищних та міських рад району здійснити звірку всіх наявних сховищ та чітко визначити відповідальних за належну експлуатацію об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту та доступ до них.

Окрім цього, члени комісії розглянули питання:

– Про стан протипожежного водопостачання в населених пунктах Львівського району у межах відповідальності підрозділів 10 ДПРЗ ГУ  ДСНС України у Львівській області;

– Про забезпечення безпеки та недопущення надзвичайних ситуацій на водних об’єктах під час купального сезону 2023 року;

-Про  виконання доручень начальника Львівської військової адміністрації щодо розроблення положень про субланки Львівської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області; 

-Про утворення територіальних формувань цивільного захисту; 

-Про утворення чергових служб виконавчих органів міських, селищних та сільських рад тощо.