Розглянуто  377 проєктів відновлення коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Зазначається, що 377 проєктів подавались органами місцевого самоврядування, а також центральними органами виконавчої влади через Галузеву систему управління відновленням інфраструктури, яка є складовою частиною цифрової екосистеми DREAM.

Врезультаті був визначений перелік проєктів з попередньою пріоритизацією.

“Кожне селище чи місто, Міністерство чи область може подати проєктну заявку за зрозумілою процедурою і отримати фінансування, якщо проєкт відповідає показникам пріоритезації. При цьому першочерговим залишається відновлення критичної інфраструктури та базових послуг в найбільш постраждалих громадах, забезпечення їх нормального функціонування”, – зазначив віцепрем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков.

Після прийняття рішення Урядом та погодження з комітетом Верховної Ради з питань бюджету, Агентство відновлення почне реалізацію відбудови проєктів.