k2FtbBdWr1

Виробники органічної продукції Львівської області можуть отримати до 150 тис грн безповоротної допомоги

Напрям підтримки суб’єктів підприємництва в органічному виробництві діє згідно із розпорядженням начальника Львівської ОВА http://surl.li/emjbz про зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

Зокрема, органічні виробники можуть отримати бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь з розрахунку 5000 грн на 1 гектар посіву та/або насаджень с/г культур, але не більше чим 150,0 тис грн одному суб’єктові.

«Сертифікація, щорічне підтвердження відповідності цій сертифікації та й саме ведення органічного виробництва передбачають більші витрати для сільгоспвиробників чим у традиційному господарстві. Частину цих витрат вже не вперше покриває обласний бюджет Львівщини. Суб’єкту підприємництва потрібно лише надати певний пакет документів для участі в програмі підтримки. У цьому році на цей напрям виділили 1 млн грн», – поінформувала директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Детальніше з умовами, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/emjbz , а також для вашої зручності департамент розробив інформаційні матеріали https://is.gd/LXw8Y8

Прийом документів для участі уже розпочато – він триватиме до 1 грудня цього року. Відтак, звертаємося до керівників органічних підприємств Львівщини: за наявності чинного сертифікату, що підтверджує органічну діяльність, подавати всі необхідні документи до департаменту за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх).

З додатковими питаннями можна звертатися за контактним номером: (032) 255-50-62, 0667180918 або на електронну скриньку – apr@loda.gov.ua.