k2FtbBdWr1

Виробники ягідних та овочевих культур закритого ґрунту отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

У 2022 році  для суб’єктів господарювання, що займаються вирощуванням ягідних та овочевих  культур закритого ґрунту Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки передбачено новий напрям. Він передбачає часткове відшкодування вартості придбаних  тепличних конструкцій, тунелей та обладнання до них, які не були у використанні.   

Фінансова  підтримка  надається у розмірі  до 70% їх вартості, але не більше ніж 200 тис. грн одному суб’єкту господарювання один раз у три роки.

«Виробництво у «літніх» плівкових теплицях  має свої переваги. По-перше, це вищі ціни на початку сезону. По-друге, це  кращій товарний вигляд вирощеної продукції на полицях магазинів. Слід також додати сюди щорічне зростання споживання свіжих овочів та ягід поза  сезоном збирання у відкритому ґрунті. Цього року  з обласного бюджету виробники тепличних овочів та ягід зможуть відшкодовувати вартість тепличних конструкцій та обладнання для теплиць. Також виробники тепличних овочів зможуть відшкодовувати до 50% вартості насіння та до 50% вартості мікробіологічних ЗЗР. Програмою по відшкодуванню вартості ЗЗР також можуть користуватись виробники ягід та фруктів»,- зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації розпочав прийом заявок та документів. Претенденти на одержання фінансової підтримки подають до департаменту заявку та документи згідно з переліком, затвердженого наказом департаменту.

Ознайомитись з повним переліком документів, які подаються до департаменту для участі у Програмі  та з іншими напрямами можна за посиланням.

Отримати консультацію щодо участі в програмах фінансової підтримки аграріїв можна в робочий час за тел. (032) 255-50-62, або +38 066 718 09 18.