k2FtbBdWr1

Іван Собко привітав Українське біблійне товариство з ювілеєм

Заступник голови Львівської ОДА взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 30-річчя Українського біблійного товариства. У заході взяли участь президент УБТ Григорій Комендант, віце-президент о. Василь Луцищин, очільник західного регіонального представництва УБТ Віталій Войтович, представники духовенства та громадськості.  У своєму вітальному слові Іван Собко підкреслив важливість Біблії у повсякденному житті людини.

На заході також представили унікальний проєкт – рукописну Біблію, до написання якої долучилися понад 30 тисяч українців з усіх куточків країни. Святе Письмо писали понад два роки. Також було представлено повний переклад Біблії сучасною українською мовою за редакцію о. Рафаїла Турконяка, здійснений з єврейських та давньогрецьких оригінальних текстів. Це третій повний переклад Біблії з оригіналів на українську мову.

Українське Біблійне Товариство (УБТ) – міжконфесійна християнська організація, метою якої є переклад, друкування і розповсюдження Біблії та біблійної богослужбової літератури. До складу Товариства входять дев’ятнадцять провідних конфесій України православного, католицького та протестантського віросповідання, які визнають Біблію Божим Словом. УБТ засноване 1991 року та є членом всесвітньої спільноти Об’єднаних Біблійних Товариств, яка включає 150 національних товариств та охоплює понад 200 країн та територій світу.

За роки діяльності Товариство надрукувало та розповсюдило понад 13 млн примірників біблійних видань різними мовами, найрізноманітніших форматів, з яких понад 4 млн – у рамках всеукраїнських благодійних проектів.