Висловлюємо щиру подяку благодійній організації CORE за всебічну підтримку українців під час війни

Від початку повномасштабної війни росії проти України десятки українських та іноземних благодійних організацій є нашими союзниками у боротьбі із агресором та помічниками у допомозі людям, які постраждали внаслідок бойових дій.

Сьогодні Львівська районна військова адміністрація Львівська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку благодійній організації CORE за всебічну підтримку українців під час війни.

Громади Львівського району прийняли понад 300 тисяч людей, які втратили свої домівки через напад росії та знищення українських міст.

Ми вдячні за підсилення громад і забезпечення генераторами та паливними матеріалами.

Ми цінуємо підтримку колективних центрів, де знайшли прихисток люди, які рятують себе та своїх дітей.

Тим часом, як росія знищує об’єкти критичної інфраструктури і позбавляє цивільне населення тепла, світла, можливості зігрітися та приготувати теплу їжу – CORE забезпечив дровами 21 колективний центр, де тисячі людей зі зруйнованих міст зможуть пережити зиму у теплі та комфорті.

Ми вдячні за програму «Допомога з орендою», у межах якої CORE допомагає знайти свій тимчасовий дім на Львівщині 300 родинам.

Ми цінуємо зусилля CORE щодо створення гідних умов для життя новим мешканцям краю: ремонт приміщень, забезпечення побутовою технікою, обладнання гуртожитків меблями, підсилення громад генераторами, утеплення будинків, заміна та оновлення систем опалення у школах, геріатричних диспансерах, шпиталях та санаторіях.

Пишаємося нашим партнерством і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!