Виявлено 21 порушника, які здійснювали незаконний вилов риби

Державною екологічною інспекцією у Львівській області під час здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням громадянами вимог природоохоронного законодавства на території Добротвірської та Кам’янка-Бузької територіальних громад Львівської області виявлено 21 порушника, які, здійснюючи рибальство в заборонений час та в заборонених місцях, порушили правила рибальства та водоохоронний режим на теплообмінному каналі Добротвірської ТЕС.

За результатами здійснених перевірок на порушників складено 32 протоколи про адміністративне правопорушення, зокрема 21 протокол за ч. 3 статті 85 та 11 протоколів – за ч. 1 статті 59 Кодексу України про адміністративні правопорушення із накладенням штрафів на загальну суму 3519 грн.

Наполегливо просимо дотримуватися встановлених заборон на вилов риби під час нересту, що відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби.