Визначено переможців ІІІ (обласного) етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка

Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Основними завданнями конкурсу є:

виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу;

виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу;

виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова.

Цьогоріч на конкурс 16 громад району делегували 60 учасників з 5-11 класів.

Отже, у Львівському районі призерами стали:

Іванюх Ольга – Ямпільський ліцей Мурованської громади, 3 місце (вчитель – Тушніцька Надія);

Лисий Ігор – Чижиківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. А. Гнатишина Підберізцівської громади, 2 місце (вчитель – Цундер Наталія);

Чепіль Юрій – Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л. Шанковського;

Кушла Маркіян – Зубрянський ліцей Солонківської громади, 3 місце (вчитель – Лука Леся);

Шендюх Зоряна – ЗЗСО І-ІІІ ст. «Рава-Руський ліцей», 1 місце (вчитель – Кулієвич Мирослава);

Драпака Діана – Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча, 3 місце (вчитель – Стиранка Галина).

Дякуємо всім учасникам конкурсу за їхню активну участь та творчий підхід. Бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та творчості.

Довідка.

Щорічний конкурс відбувається на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, конкурс організовують для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, зокрема, ліцеїстів військових ліцеїв, у чотири етапи (з жовтня по березень), для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів і курсантів закладів вищої освіти усіх форм власності – у три етапи (з листопада по березень).