«Вже понад 100 підприємств релокувались на Львівщину», – Максим Козицький

Львівщина продовжує сприяти релокації підприємств із територій активних бойових дій. Так, від початку війни відділ інвестиційної політики Львівської ОВА опрацював більш як 750 заявок від підприємств на переїзд.

Як розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації  Максим Козицький сьогодні в область переїхали вже більше сотні підприємств.

Значна частка з них спеціалізується на машинобудуванні, металообробці, будівництві, харчовій промисловості та деревообробній промисловості.

«Уже запрацювали більш як пів сотні релокованих підприємств. Вони створили в області понад 2,5 тисячі робочих місць», – зазначив Максим Козицький.

Нагадаємо, що окрім сприяння у релокації, пошуку складських та виробничих приміщень Львівська ОВА запустила Програму  підтримки бізнесу на період воєнного стану. Участь у ній можуть брати і релоковані підприємства за умови перереєстрації у Львівській області.