Вже понад 20 000 українців отримали гроші за програмою єВідновлення на ремонт пошкодженого житла

Уже понад 20 тисяч людей отримали гроші на ремонт пошкодженого житла за програмою єВідновлення. Загальна сума виплат – понад півтора мільярди гривень. Переважно це мешканці Харківської, Київської, Донецької, Херсонської та Чернігівської областей.

Загалом заявок по цій програмі більше 55 тисяч. Працюємо спільно місцевою владою для прискорення розгляду заявок комісіями на місцях, маємо нарощувати інтенсивність попри складнощі. Середня виплата складає 78 тисяч гривень і включає в себе як можливість придбання будівельних матеріалів, так і оплату будівельних послуг.
До речі, всі магазини та майстри, які беруть участь у програмі, зібрані на сайті https://erecovery.diia.gov.ua/participants.html. Важливо сказати, що переважна частина компаній – це невеликий локальний бізнес. Долучитися до участі у програмі також можливо через заявку на
сайті. Ми прагнемо цифровізувати кожен наш крок. З одного боку це суттєво знижує корупційні ризики і убезпечує від “людського фактору”, з іншого – це додає у зручності та безпеці, наскільки це можливо. У цьому ж фарватері рухаємся із запуском компенсацій за знищене житло. Вже цього місяця українці, чиє житло знищене через російський напад, зможуть придбати нову квартиру чи будинок.