Війна росії в Україні триває, ворожі обстріли посилюються, а ситуація у світі загострюється. Через це з’являється більше випадків підліткової депресії, апатичних станів, труднощів із концентрацією уваги як у дітей, так і в дорослих.
Батьки кажуть, до прикладу, що дитина почала гірше вчитись у школі. А потім починаємо розбиратись і виявляється, що дитина переживає сильний стрес, психіка страждає, і дитина не може нормально концентруватись, запам’ятовувати.
Ще більше новин:
«Програми з відновлення України»: стартував відбір проєктів громад
З початку року великі платники Західного регіону перерахували до Державного бюджету 4,7 млрд гривень...
Про зняття обмежень у проведенні документальних перевірок
Запрошуємо на заходи з нагоди Всесвітнього Дня біженців!
Будуємо школу
Податківці роз’яснюють громадянам порядок декларування доходів