Як повідомити про факти порушення антикорупційного законодаства?

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ДПС можна повідомити наступними способами:

з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35;

на офіційну електронну адресу управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області: lv.szvk@tax.gov.ua;

безпосередньо телефоном працівнику управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області за номерами телефонів: (032) 297-30-93, (032) 297-36-99;

через поштову скриньку, розміщену при вході до адміністративної будівлі ГУ ДПС у Львівській області, за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35.

Повідомити про корупцію можуть як працівники податкової служби, так і представники бізнесу та громадяни, у тому числі, без зазначення авторства, тобто анонімно. Таке анонімне повідомлення підлягає обов’язковому розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосуватиметься конкретної особи та міститиме фактичні дані, які можуть бути перевірені.