Раніше Львівська РВА спільно із представниками міжнародних організацій уже обговорювали варіанти розселення. Зокрема, йшлося про ремонт приміщень на території громад, які не використовують. Ми й надалі працюємо над цим.
Сьогодні разом із президенткою Благодійний фонд Запорука Natalia Onipko та представниками Soleterre Onlus у Новояричівській громаді відвідали центр перебування вимушено переселених осіб, а також одне з приміщень, у якому після ремонтних робіт можна було б організувати помешкання для переселенців.
Сподіваюся, що наша співпраця буде результативною, і ми якнайшвидше вирішимо житлові проблеми людей, які переїхали у наш район, і, за потреби та відповідно до безпекової ситуації, зможемо відновити навчальний процес наживо.
Ще більше новин:
Нагадуємо, що у громадах Львівського району облаштували 83 Пункти Незламності
Відбулась робоча зустріч з питань протидії торгівлі людьми
Європейський тиждень спорту проводиться кожного року 23 – 30 вересня
Щодо можливого несвоєчасного закриття зміни і формування щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних...
«єРобота»: урядовим проєктом охоплено майже 2100 бізнесів
На хуторі Радвань триває Арт-Фестиваль "Магія Гончарства"