Як відновити навчання у школах, якщо у більшості закладів проживають люди, які вимушено переїхали в нашу область із зон бойових дій?

Раніше Львівська РВА спільно із представниками міжнародних організацій уже обговорювали варіанти розселення. Зокрема, йшлося про ремонт приміщень на території громад, які не використовують. Ми й надалі працюємо над цим.

Сьогодні разом із президенткою Благодійний фонд Запорука Natalia Onipko та представниками Soleterre Onlus у Новояричівській громаді відвідали центр перебування вимушено переселених осіб, а також одне з приміщень, у якому після ремонтних робіт можна було б організувати помешкання для переселенців.
Сподіваюся, що наша співпраця буде результативною, і ми якнайшвидше вирішимо житлові проблеми людей, які переїхали у наш район, і, за потреби та відповідно до безпекової ситуації, зможемо відновити навчальний процес наживо.