Якщо ви досі не відвідували музей ткацтва у Глинянах – радимо обов’язково туди зазирнути

Це справжня скарбниця пам’яток давніх ремесел і промислів.

Як відомо, Глиняни традиційно були центром розвитку ткацтва і килимарства Галичини.

Тому у музейній колекції – десятки старовинних експонатів.

Тут часто відбуваюся змінні тематичні виставки, майстер-класи з ткацтва та килимарства, а у 2018 році у музеї організували міжнародний сімпозіум, в якому взяли участь кращі європейські фахівці.

Незабаром також планують відкриття інтерактивної експозиції, реставраційних майстерень, що надасть можливість музею відродити традиційні промисли, зацікавити відвідувачів ткацькими виробами Галичини та зберегти досвід майстрів, які досі мешкають у Глинянах та навколишніх селах.

📌 Музей працює з понеділка по пятницю з 9.00 до 17.00, а у суботу та неділю – за домовленістю.

Майстер-класи з ткацтва та килимарства теж можна за домовленістю: 068 911 69 31, 067 662 14 49.

📍Адреса: м. Глиняни, вул. Шевченка 36.